AD5245BRJZ10-RL7
Numer produktu DigiKey
505-AD5245BRJZ10-RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-AD5245BRJZ10-RL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-AD5245BRJZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5245BRJZ10-RL7
Opis
IC DIG POT 10K SOT-23-8
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 256 zaczepów I2C Interfejs SOT-23-8
Modele EDA/CAD
AD5245BRJZ10-RL7 Modele
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Tolerancja
±30%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
45ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-8
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
SOT-23-8
Temperatura robocza
-40°C - 125°C