AD5242BRZ100-REEL7
Numer produktu DigiKey
AD5242BRZ100-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5242BRZ100-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5242BRZ100-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5242BRZ100-REEL7
Opis
IC DIG POT 100K 16-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 2 obwody 256 zaczepów I2C Interfejs 16-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AD5242BRZ100-REEL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,3V - 2,7V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Status części
Aktywny
Tolerancja
-30%, +50%
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Współczynnik temperaturowy (typ.)
30ppm/°C
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liczba odczepów
256
Temperatura robocza
-40°C - 105°C