AD5242BRZ10-REEL7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 2 obwody 256 zaczepów I2C Interfejs 16-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
High Speed Converters by Analog Devices
AD5242BRZ10-REEL7
Numer produktu DigiKey
AD5242BRZ10-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5242BRZ10-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5242BRZ10-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5242BRZ10-REEL7
Opis
IC DIG POT 10K 16-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AD5242BRZ10-REEL7 Modele
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,3V - 2,7V
Tolerancja
±30%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
30ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C