AD5235BRUZ25-RL7
Numer produktu DigiKey
AD5235BRUZ25-RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5235BRUZ25-RL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5235BRUZ25-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5235BRUZ25-RL7
Opis
IC DIG POT 25K 16-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 25k Ohm 2 obwody 1024 zaczepów SPI Interfejs 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
AD5235BRUZ25-RL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5V, ±2,25V - 2,75V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wtyk kaskadowy
Tolerancja
±8%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
1024
Temperatura robocza
-40°C - 85°C