AD5231BRUZ50-REEL7
Numer produktu DigiKey
505-AD5231BRUZ50-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-AD5231BRUZ50-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
AD5231BRUZ50-REEL7
Opis
IC DIG POT 50K 16-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 1 obwody 1024 zaczepów SPI Interfejs 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
AD5231BRUZ50-REEL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,25V - 2,75V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Funkcje
Wtyk kaskadowy
Tolerancja
-40%, +20%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
600ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
1024
Temperatura robocza
-40°C - 85°C