AD5220BRZ10-REEL7
Numer produktu DigiKey
AD5220BRZ10-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5220BRZ10-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5220BRZ10-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5220BRZ10-REEL7
Opis
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 128 zaczepów W górę/w dół (U/D, CS) Interfejs 8-SOIC
Modele EDA/CAD
AD5220BRZ10-REEL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±30%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
800ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C