AD5206BRUZ10
Numer produktu DigiKey
505-AD5206BRUZ10-ND
Producent
Numer produktu producenta
AD5206BRUZ10
Opis
IC DIG POT 10K 24-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 6 obwody 256 zaczepów SPI Interfejs 24-TSSOP
Modele EDA/CAD
AD5206BRUZ10 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,3V - 2,7V
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Tolerancja
±30%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
700ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
24-TSSOP
Liczba obwodów
6
Obudowa / skrzynia
24-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
256
Temperatura robocza
-40°C - 85°C