AD5204BRUZ10-REEL7
Numer produktu DigiKey
AD5204BRUZ10-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5204BRUZ10-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5204BRUZ10-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5204BRUZ10-REEL7
Opis
IC DIG POT 10K 24-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 4 obwody 256 zaczepów SPI Interfejs 24-TSSOP
Modele EDA/CAD
AD5204BRUZ10-REEL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,3V - 2,7V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wtyk kaskadowy, możliwość wyboru adresu
Tolerancja
±30%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
700ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
24-TSSOP
Liczba obwodów
4
Obudowa / skrzynia
24-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
256
Temperatura robocza
-40°C - 85°C