AD5160BRJZ100-RL7
Numer produktu DigiKey
505-AD5160BRJZ100-RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-AD5160BRJZ100-RL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-AD5160BRJZ100-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5160BRJZ100-RL7
Opis
IC DIG POT 100K SOT-23-8
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 256 zaczepów SPI Interfejs SOT-23-8
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AD5160BRJZ100-RL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±15%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
45ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-8
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
SOT-23-8
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C