AD5122WBRUZ10-RL7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 2 obwody 128 zaczepów SPI Interfejs 16-TSSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
High Speed Converters by Analog Devices
AD5122WBRUZ10-RL7
Numer produktu DigiKey
505-AD5122WBRUZ10-RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AD5122WBRUZ10-RL7
Opis
IC DIG POT 10K 16-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AD5122WBRUZ10-RL7 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,3V - 5,5V, ±2,25V - 2,75V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Tolerancja
±8%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Liniowy
Klasa
Motoryzacja
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C