AD5113BCPZ10-500R7
Numer produktu DigiKey
AD5113BCPZ10-500R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5113BCPZ10-500R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5113BCPZ10-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5113BCPZ10-500R7
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 64 zaczepów W górę/w dół (U/D, CS) Interfejs 8-LFCSP-UD (2x2)
Modele EDA/CAD
AD5113BCPZ10-500R7 Modele
Napięcie - zasilania
2,3V - 5,5V
Tolerancja
±8%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Temperatura robocza
-40°C - 125°C