AD5112BCPZ10-1-RL7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 1 208
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 64 zaczepów I2C Interfejs 8-LFCSP-UD (2x2)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
High Speed Converters by Analog Devices
AD5112BCPZ10-1-RL7
Numer produktu DigiKey
505-AD5112BCPZ10-1-RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AD5112BCPZ10-1-RL7
Opis
IC DIG POT 10K 8-LFCSP-UD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AD5112BCPZ10-1-RL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Producent
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V, 2,3V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Tolerancja
±8%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LFCSP-UD (2x2)
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
8-UFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C