AD5110BCPZ80-500R7
Numer produktu DigiKey
505-AD5110BCPZ80-500R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-AD5110BCPZ80-500R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-AD5110BCPZ80-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5110BCPZ80-500R7
Opis
IC DIG POT 80K 8-LFCSP-UD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 80k Ohm 1 obwody 128 zaczepów I2C Interfejs 8-LFCSP-UD (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AD5110BCPZ80-500R7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V, 2,3V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±8%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LFCSP-UD (2x2)
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
8-UFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C