AD5110BCPZ80-500R7
Numer produktu DigiKey
505-AD5110BCPZ80-500R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-AD5110BCPZ80-500R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-AD5110BCPZ80-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5110BCPZ80-500R7
Opis
IC DIG POT 80K 8-LFCSP-UD
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 80k Ohm 1 obwody 128 zaczepów I2C Interfejs 8-LFCSP-UD (2x2)
Modele EDA/CAD
AD5110BCPZ80-500R7 Modele
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V, 2,3V - 5,5V
Tolerancja
±8%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Temperatura robocza
-40°C - 125°C