QSH6018-86-28-310
Numer produktu DigiKey
175-QSH6018-86-28-310-ND
Producent
Numer produktu producenta
QSH6018-86-28-310
Opis
STEP MOTOR HYBRID BIPOLAR 4.17V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bipolarny Silniki krokowe Hybrydowy Rozmiar ramki 24 200.0 kroków 2.8 A 4,17V=
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QSH6018-86-28-310 Modele
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 2,362" x 2,362" (60,00mm x 60,00mm)
Prod.
Rozmiar klatki NEMA
Seria
Średnica - wału
0,315" (8,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Długość - wału i łożyska
0,945" (24,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw otworów mocujących
1,856" (47,14mm)
Typ
Hybrydowy
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ cewki
Bipolarny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Napięcie - znamionowe
4,17V=
Rezystancja cewki
1.5 Ohms
Prąd znamionowy (A)
2.8 A
Funkcje
Spłaszczony wał
Kroki na obrót
200.0
Bezwładność wirnika
840gcm²
Kąt kroku
1,8°
Agencja zatwierdzająca
CE
Dokładność
±5%