PD86-3-1278-CANOPEN
Numer produktu DigiKey
175-PD86-3-1278-CANOPEN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PD86-3-1278-CANOPEN
Opis
PANDRIVE NEMA34, 48V, 7NM
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bipolarny Silniki krokowe Hybrydowy Rozmiar ramki 34 200 kroków 5.5 A 2,56V=
Modele EDA/CAD
PD86-3-1278-CANOPEN Modele
Kategoria
Dokładność
±5%
Prod.
Moment obrotowy (oz-in / mNm)
991,28 / 7000
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 3,386" x 3,386" (86,00mm x 86,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar klatki NEMA
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów ze złączem
Typ
Hybrydowy
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Typ cewki
Bipolarny
Rezystancja cewki
0.45 Ohms
Napięcie - znamionowe
2,56V=
Funkcje
Zintegrowany kontroler, spłaszczony wał
Prąd znamionowy (A)
5.5 A