PD42-2-1670-TMCL_View2
Trinamic PD42-x-1670 Smart BLDC Motors |  Digi-Key Daily
PD42-2-1670-TMCL
Numer produktu DigiKey
175-PD42-2-1670-TMCL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PD42-2-1670-TMCL
Opis
SERVOMOTOR 4000 RPM 24V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu stałego Serwosilnik 4000obr./min 24V=
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
17 / 120
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 1,654" x 1,654" (42,00mm x 42,00mm)
Seria
Średnica - wału
0,197" (5,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - wału i łożyska
0,866" (22,00mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozstaw otworów mocujących
0,988" (25,10mm)
Typ
Silnik prądu stałego
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów ze złączem
Funkcja
Serwosilnik
Funkcje
Zintegrowany kontroler, spłaszczony wał
Napięcie - znamionowe
24V=
Temperatura robocza
-20°C - 40°C