PD42-1-1270-CANOPEN
Numer produktu DigiKey
175-PD42-1-1270-CANOPEN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PD42-1-1270-CANOPEN
Opis
PANDRIVE NEMA17, 24V, 38 OZ IN/
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bipolarny Silniki krokowe Hybrydowy Rozmiar ramki 17 200.0 kroków 1 A 24V=
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PD42-1-1270-CANOPEN Modele
Kategoria
Moment obrotowy (oz-in / mNm)
31,2 / 220
Prod.
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 1,654" x 1,654" (42,00mm x 42,00mm)
Seria
Rozmiar klatki NEMA
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw otworów mocujących
1,220" (31,00mm)
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Złącze
Typ
Hybrydowy
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Typ cewki
Bipolarny
Rezystancja cewki
1 Ohms
Napięcie - znamionowe
24V=
Funkcje
Zintegrowany kontroler, okrągły wał
Prąd znamionowy (A)
1 A
Bezwładność wirnika
35gcm²
Kroki na obrót
200.0
Waga
0.485lb (219.99g)
Kąt kroku
1,8°
Bazowy numer produktu
Dokładność
±5%