MAX9502GEXK+T
Numer produktu DigiKey
MAX9502GEXK+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAX9502GEXK+T
Opis
IC AMP REC FILTR SC70-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wzmacniacz wideo 1 Filtr rekonstrukcyjny SC-70-5
Modele EDA/CAD
MAX9502GEXK+T Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy / kanał
95 mA
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Napięcie - zasilania, pojedyncze, podwójne (±)
2,5V - 3,6V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Zastosowania
Filtr rekonstrukcyjny
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-5
Liczba obwodów
1
Bazowy numer produktu
Prąd - zasilania
5.3 mA