MAX8510EXK33+T
Numer produktu DigiKey
MAX8510EXK33+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX8510EXK33+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX8510EXK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX8510EXK33+T
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC-70-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 120mA SC-70-5
Modele EDA/CAD
MAX8510EXK33+T Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
90 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
78dB - 54dB (1kHz - 100kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Wyłączenie
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-5
Spadek napięcia (maks.)
0,12V przy 120mA (typ.)