MAX6226ALA25+
Numer produktu DigiKey
MAX6226ALA25+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX6226ALA25+
Opis
IC VREF SERIES 0.02% 8LCC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,02% 8-CLCC (3,8x3,8)
Modele EDA/CAD
MAX6226ALA25+ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
5ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
1,45µVp-p
Opakowanie
Taca
Napięcie - wejściowe
2,7V - 12,6V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
550µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa / skrzynia
8-CLCC
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-CLCC (3,8x3,8)
Tolerancja
±0,02%