MAX6126BASA41+
Numer produktu DigiKey
MAX6126BASA41+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX6126BASA41+
Opis
IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,06% 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MAX6126BASA41+ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
5ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
2,4µVp-p
Opakowanie
Rurka
Napięcie - wejściowe
4,3V - 12,6V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
4,096V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Tolerancja
±0,06%