MAX6126B21+
Numer produktu DigiKey
MAX6126B21+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX6126B21+
Opis
IC VREF SERIES 0.1% 8UMAX
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% 8-uMAX/uSOP
Modele EDA/CAD
MAX6126B21+ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
7ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
1,3µVp-p
Opakowanie
Rurka
Napięcie - wejściowe
2,7V - 12,6V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,048V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-uMAX/uSOP
Tolerancja
±0,1%