MAX6126AASA50+
Numer produktu DigiKey
MAX6126AASA50+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX6126AASA50+
Opis
IC VREF SERIES 0.02% 8SOIC
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,02% 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MAX6126AASA50+ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
3ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
2,85µVp-p
Opakowanie
Rurka
Napięcie - wejściowe
5,2V - 12,6V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
5V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Tolerancja
±0,02%