MAX6126AASA41+
Numer produktu DigiKey
MAX6126AASA41+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX6126AASA41+
Opis
IC VREF SERIES 0.02% 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,02% 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX6126AASA41+ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
3ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
2,4µVp-p
Opakowanie
Rurka
Napięcie - wejściowe
4,3V - 12,6V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
725µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
4,096V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Tolerancja
±0,02%