MAX6126AASA21+T
Numer produktu DigiKey
MAX6126AASA21+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX6126AASA21+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX6126AASA21+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX6126AASA21+T
Opis
IC VREF SERIES 0.02% 8SOIC
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,02% 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MAX6126AASA21+T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
3ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
1,3µVp-p
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
2,7V - 12,6V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,048V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Tolerancja
±0,02%