MAX6071AAUT18+T
Numer produktu DigiKey
MAX6071AAUT18+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX6071AAUT18+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX6071AAUT18+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX6071AAUT18+T
Opis
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,04% SOT-23-6
Modele EDA/CAD
MAX6071AAUT18+T Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
1µVp-p
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 10Hz do 10kHz
7µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
2,7V - 5,5V
Prąd - zasilania
260µA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Tolerancja
±0,04%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
6ppm/°C