MAX6070BAUT25+T
Numer produktu DigiKey
MAX6070BAUT25+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX6070BAUT25+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX6070BAUT25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX6070BAUT25+T
Opis
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,08% SOT-23-6
Modele EDA/CAD
MAX6070BAUT25+T Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
4,8µVp-p
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 10Hz do 10kHz
1,3µVrms
Napięcie - wejściowe
2,8V - 5,5V
Prąd - zasilania
300µA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Prąd - wyjściowy
10 mA
Tolerancja
±0,08%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
8ppm/°C