MAX6070AAUT33+T
Numer produktu DigiKey
MAX6070AAUT33+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX6070AAUT33+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX6070AAUT33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX6070AAUT33+T
Opis
IC VREF SERIES 0.04% SOT6
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,04% SOT-23-6
Modele EDA/CAD
MAX6070AAUT33+T Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
10µVp-p
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 10Hz do 10kHz
1,6µVrms
Napięcie - wejściowe
3,5V - 5,5V
Prąd - zasilania
330µA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Prąd - wyjściowy
10 mA
Tolerancja
±0,04%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
6ppm/°C