MAX6043BAUT33+T
Numer produktu DigiKey
175-MAX6043BAUT33+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
175-MAX6043BAUT33+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
175-MAX6043BAUT33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX6043BAUT33+T
Opis
IC VREF SERIES 0.1% SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX6043BAUT33+T Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
5,3µVp-p
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 10Hz do 10kHz
9,5µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
5,3V - 40V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
650µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C