MAX6035ESA25+T
Numer produktu DigiKey
MAX6035ESA25+T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAX6035ESA25+T
Opis
IC VREF SERIES 0.2% 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,2% 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MAX6035ESA25+T Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
1µVp-p
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 10Hz do 10kHz
20µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - wejściowe
4,4V - 33V
Prąd - zasilania
95µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Tolerancja
±0,2%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
40ppm/°C