MAX6029ESA25+
Numer produktu DigiKey
MAX6029ESA25+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX6029ESA25+
Opis
IC VREF SERIES 0.2% 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,2% 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX6029ESA25+ Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
39µVp-p
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Szum - od 10Hz do 10kHz
137µVrms
Opakowanie
Rurka
Napięcie - wejściowe
2,7V - 12,6V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
5,75µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
4 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Tolerancja
±0,2%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
30ppm/°C