MAX295EWE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
W magazynie: 282
Arkusz danych
Filtry IC Eliptyczny, dolnoprzepustowy kondensator przełączany 8th Zamówienie 25kHz 16-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAX295EWE
Numer produktu DigiKey
MAX295EWE-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX295EWE
Opis
IC FILTER 25KHZ LOWPASS 16SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX295EWE Modele
Kategoria
Rząd filtra
8th
Producent
Napięcie - zasilania
4,75V - 11V, ±2,375V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Typ filtra
Eliptyczny, dolnoprzepustowy kondensator przełączany
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Częstotliwość - graniczna lub środkowa
25kHz