MAX295EWE+T
Numer produktu DigiKey
MAX295EWE+T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAX295EWE+T
Opis
IC FILTER 50KHZ LOWPASS 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Filtry IC Eliptyczny, dolnoprzepustowy kondensator przełączany 8th Zamówienie 50kHz 16-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX295EWE+T Modele
Kategoria
Rząd filtra
8th
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Napięcie - zasilania
4,75V - 11V, ±2,375V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Typ filtra
Eliptyczny, dolnoprzepustowy kondensator przełączany
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Częstotliwość - graniczna lub środkowa
50kHz