MAX22508EASA+
Numer produktu DigiKey
505-MAX22508EASA+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX22508EASA+
Opis
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1/1 Nadajniko-odbiornik Pełny RS422, RS485 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MAX22508EASA+ Modele
Kategoria
Histereza odbiornika
250 mV
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Prędkość danych
50Mbps
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania
3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Nadajniko-odbiornik
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Protokół
RS422, RS485
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)