MAX22502EATC+
Numer produktu DigiKey
MAX22502EATC+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX22502EATC+
Opis
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 12TDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1/1 Nadajniko-odbiornik Pełny RS422, RS485 12-TDFN (3x3)
Modele EDA/CAD
MAX22502EATC+ Modele
Kategoria
Histereza odbiornika
250 mV
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Prędkość danych
100Mbps
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania
3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C