MAX1837EUT33+T
Numer produktu DigiKey
MAX1837EUT33+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX1837EUT33+CT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX1837EUT33+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX1837EUT33+T
Opis
IC REG BUCK 3.3V 250MA SOT6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 250mA SOT-23-6
Modele EDA/CAD
MAX1837EUT33+T Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
24V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Brak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V