MAX1806EUA33+T
Numer produktu DigiKey
MAX1806EUA33+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX1806EUA33+CT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX1806EUA33+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX1806EUA33+T
Opis
IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Nastawne (ustalone) 1 Wyjście 500mA 8-uMAX-EP|8-uSOP-EP
Modele EDA/CAD
MAX1806EUA33+T Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
400 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-uMAX-EP|8-uSOP-EP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
0,8V (3,3V)