MAX1659ESA+
Numer produktu DigiKey
MAX1659ESA+-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX1659ESA+
Opis
IC REG LIN POS ADJ 350MA 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Nastawne (ustalone) 1 Wyjście 350mA 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX1659ESA+ Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,875V przy 350mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Rurka
Prąd - spoczynkowy (Iq)
60 µA
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
16,5V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V (5V)