ICL7621DCPA+
Numer produktu DigiKey
ICL7621DCPA+-ND
Producent
Numer produktu producenta
ICL7621DCPA+
Opis
IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
HCMOS Wzmacniacze 2 Obwody Międzyszynowe 8-PDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ICL7621DCPA+ Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
15 mV
Prod.
Prąd - zasilania
1mA (x2 kanał)
Opakowanie
Rurka
Napięcie - rozpiętość (min.)
2 V
Status części
Aktywny
Napięcie - rozpiętość (maks.)
16 V
Typ wzmacniacza
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Liczba obwodów
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ wyjścia
Międzyszynowe
Obudowa / skrzynia
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Szybkość narastania
1,6V/µs
Obudowa dostawcy urządzenia
8-PDIP
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
1.4 MHz