DS1855E-010+
Numer produktu DigiKey
DS1855E-010+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1855E-010+
Opis
IC DIG POT 10K 14-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 2 obwody 100, 256 zaczepów I2C Interfejs 14-TSSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DS1855E-010+ Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa dostawcy urządzenia
14-TSSOP
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
Temperatura robocza
-40°C - 85°C