DS1804Z-100+
Numer produktu DigiKey
DS1804Z-100+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1804Z-100+
Opis
IC DIG POT 100K 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-SOIC
Modele EDA/CAD
DS1804Z-100+ Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Tolerancja
±20%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C