DS1804U-050 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
W magazynie: 2 216
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 885
Arkusz danych
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-uMAX/uSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DS1804U-050
Numer produktu DigiKey
DS1804U-050-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1804U-050
Opis
IC DIG POT 50K 8-UMAX/USOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DS1804U-050 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Tolerancja
±20%
Status części
Nieaktualne
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-uMAX/uSOP
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C