DS1804U-010+
Numer produktu DigiKey
DS1804U-010+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1804U-010+
Opis
IC DIG POT 10K 8-UMAX/USOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-uMAX/uSOP
Modele EDA/CAD
DS1804U-010+ Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Tolerancja
±20%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-uMAX/uSOP
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C