DS1803Z-010+
Numer produktu DigiKey
DS1803Z-010+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1803Z-010+
Opis
IC DIG POT 10K 16-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 2 obwody 256 zaczepów I2C Interfejs 16-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DS1803Z-010+ Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liczba odczepów
256
Temperatura robocza
-40°C - 85°C