DS1669S-100
Numer produktu DigiKey
DS1669S-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1669S-100
Opis
IC DIG POT 100K 8-SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 64 zaczepów W górę/w dół (UP, DN) Interfejs 8-SOIC
Kategoria
Interfejs
W górę/w dół (UP, DN)
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Typ pamięci
Nieulotna
Seria
Napięcie - zasilania
±4,5V - 8V
Opakowanie
Rurka
Tolerancja
±20%
Status części
Nieaktualne
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,209", 5,30mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C