DS1267S-050+ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
W magazynie: 635
Arkusz danych
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 2 obwody 256 zaczepów Szeregowy Interfejs 16-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DS1267S-050+
Numer produktu DigiKey
DS1267S-050+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1267S-050+
Opis
IC DIG POT 50K 16-SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DS1267S-050+ Modele
Napięcie - zasilania
5V
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±20%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C