DS1267BS-100+
Numer produktu DigiKey
DS1267BS-100+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1267BS-100+
Opis
IC DIG POT 100K 16-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 2 obwody 256 zaczepów Szeregowy Interfejs 16-SOIC
Modele EDA/CAD
DS1267BS-100+ Modele
Napięcie - zasilania
5V
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
750ppm/°C
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C