LY T64F-DADB-56-1-20-R33-Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ams-OSRAM USA INC.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ams-OSRAM USA INC.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla LY T64F-DADB-56-1-20-R33-Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LY T64F-DADB-56-1-20-R33-Z
Numer produktu DigiKey
475-LYT64F-DADB-56-1-20-R33-ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LY T64F-DADB-56-1-20-R33-Z
Opis
LY T64F-DADB-56-1-20-R33-Z
Szczegółowy opis
Żółte 592nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,2V 2-PLCC
Kategoria
Rozmiar soczewki
Śr. 2,45mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,2V
Seria
Prąd - próby
20mA
Konfiguracja
Niezależne
Rozmiar / wymiar
3,20mm x 4,20mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
3,80mm