LY T64F-CADB-46-1-20-R33-Z
Numer produktu DigiKey
475-LYT64F-CADB-46-1-20-R33-ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-LYT64F-CADB-46-1-20-R33-ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
475-LYT64F-CADB-46-1-20-R33-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LY T64F-CADB-46-1-20-R33-Z
Opis
LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte 590nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,2V 2-PLCC
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,2V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Seria
Kąt widzenia
30°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
597nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
2-PLCC
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
3,20mm x 2,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
3,80mm
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
Śr. 2,60mm